AUTOPŮJČOVNA PRAHA 9

Každému se někdy může stát, že si bude potřebovat pronajmout dodávku či užitkový vůz. Účel může být různý. Například dlouhá služební cesta nebo převoz těžkého nábytku z obchodního domu. Dále také stěhování či jiná soukromá potřeba. Pro všechny tyto případy jsme tu pro vás. Půjčíme vám dodávku nebo užitkový vůz do 3, 5 tuny, a to na krátké i dlouhé vzdálenosti.

Pro koho jsou naše služby?

U nás má dveře otevřené každý. Mezi naše zákazníky patří majitelé firem, živnostníci
i soukromé účely. Na tom vůbec nezáleží. Nemusíte se tedy obávat, zda je pro vás naše firma ta pravá. Určitě je.

Je to u nás výhodné?

Pokud se ptáte na cenu, můžeme vám to potvrdit. Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozech jsme schopni nabídnout velice příznivé ceny, které určitě oceníte. A ne jen to. Přinášíme také spoustu dalších klientských výhod, díky kterým se k nám budete rádi vracet. Je to například dlouhá otevírací doba, dá se říct, že vám dodávku můžeme půjčit prakticky kdykoli. Přestože máme totiž otevírací dobu od 8 od rána do 9 do večera každý den včetně víkendů, pokud by byl problém a vy se k nám nedokázali dostavit, po předchozí telefonické domluvě vám dodávku zapůjčíme ve kteroukoli jinou hodinu.

Kvalitně vybavené vozy ve výborném technickém stavu jsou samozřejmostí. Máme několik typů dodávek, které jsou jak pro zkušené řidiče, tak pro řidiče, kteří ještě s dodávkou nemají velké zkušenosti. Na vyžádání vám zdarma zapůjčíme například stěhovací rudlík nebo navigaci. Samozřejmostí je dálniční známka pro Českou republiku a asistenční služba non-stop.

Klientů si vážíme

Jsme tu pro vás a pro vaši spokojenost, proto se vám vždy snažíme vyjít vstříc. Neváhejte nás proto kontaktovat a užijte si spokojenou a pohodlnou cestu v jedné z našich dodávek. Energetický drink na palubě každého vozu berte jako malou pozornost od nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.