vykup zlata

Výkup zlatých slitků od profesionálů

Ve zlatých slitkách má peníze uloženo hodně lidí. Jde přece jenom o investiční zlato, jehož hodnota postupně narůstá a je třeba vyčíhat si ten správný okamžik, kdy jej prodáte a dostatečně na tom vyděláte. A právě taková chvíle je teď. Jestliže už delší dobu přemýšlíte o tom, že investiční zlato prodáte, je ten správný čas. Vliv na to má nejenom oslabení české koruny. Přispívají k tomu i vysoké ceny na burzách.

Výkup zlata na tom správném místě

Může se stát, že prodejce vašeho investičního zlata už dávnou zkrachoval a neexistuje. Pak si možná pokládáte otázku, kde takové zlato výhodně prodat? U banky? Ta je ale obvykle jenom zprostředkovatelem prodeje a dále se o vás už moc nezajímá.

Jestliže je vaším cílem dostatečně vysoká cena zlata, pak pro vás máme jeden zajímavý tip. A tím je firma Zlaté mince – Numismatika sídlící v druhém patře Obecního domu v Praze. Tento subjekt vykupuje zlaté slitky i od těch, kdo si jej pořídili jinde. Zaměřuje se na slitky z rafinérií Metalor, Heraeus Hanau, Royal Canadian Mint, Umicore, Credit Suisse, Argor Heraeus a dalších.

U této společnosti si každý přijde na to své. Bude to hlavně vyšší cena za zlatý slitek oproti tomu, kdybyste ho prodávali třeba na začátku tohoto roku. Současná doba je k tomu zkrátka ideální, navíc v kombinaci s profesionálními službami této firmy.

Prodejte i ostatní drahé kovy

Jestliže máte potřebu získat nazpět peníze investované do cenných kovů, nemusí to být jenom výkup zlata, na který se zaměříte. Je to také stříbro, platina a paládium. Ano, všechny tyto drahé kovy firma Zlaté mince – Numismatika vykupuje za dobré ceny, takže na své si přijde opravdu každý zákazník.

Teď je ten nejlepší čas na zúročení investice do zlata. Proto takovou příležitost nepropásněte a dojděte se podívat do Obecního domu v Praze, kde se dozvíte daleko více informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.