Soukromí podnikatelé se mají často dost dobře a jejich úděl jim lze závidět. To ovšem jenom v době, kdy právě jejich podnikání dostatečně vzkvétá.
Jak si půjčí podnikatel?
Ve chvíli, kdy se někdo rozhodne pustit do soukromého podnikání, jsou na jeho rozjezd obvykle potřeba peníze, a to klidně i nemalé částky.
A v době, kdy už se nějaké to podnikání provozuje, bývají peníze, jež by se do něj investovaly, nejednou potřeba též. A to proto, že se mohou vyskytnout všemožné problémy, předpokládatelné i zcela neočekávané, a s těmito se nejednou nedá vypořádat jinak než investicemi, jež by pomohly překonat těžké časy a nastartovat opět žádoucí prosperitu.
Ovšem nejeden z podnikatelů na takové investování dostatek vlastních prostředků nemá. A jak to potom řeší ten, kdo potřebuje zaplatit to či ono, co s jeho podnikáním souvisí, jenže si to nemůže dovolit? Samozřejmě – vezme si půjčku.
Ovšem kterou z půjček? Pro co z oné pestré škál nabídek, jež na našem trhu jsou, se takový podnikatel rozhodne, u koho se o půjčku uchází?
Ideální volbou může být nejednou podnikatelská hypotéka. A to zejména v případě, že žadatel nemá nijak ideální pozici, je zavalen problémy, a tudíž je jen mizivá, ne-li přímo nulová naděje na to, že by mu půjčili někde jinde, třeba v bance.
Je to totiž právě taková nebankovní hypotéka pro podnikatele, již lze získat za výhodných podmínek i tehdy, když není dotyčný takzvaně bonitní. Tedy když má jen nízké příjmy, dluhy, záznam v registrech dlužníků a třeba i jiné těžkosti.
Zde není třeba předkládat dokonale vypadající daňové přiznání, zde není třeba splnit ani jiné nezvladatelné podmínky. Prostě se tu zažádá přes internet, dá se do zástavy nemovitost a dotyčný má v rekordně krátkém čase dost peněz na to, aby zaplatil vše, co v souvislosti se svým podnikáním zaplatit musí.
A splácení takové nebankovní hypotéky? To se zvládne vlastně docela hravě. Doba splácení totiž může být i třicetiletá a splátky natolik nízké, že si s tím dotyčný určitě poradí.
Zdroj obrázku: Pixabay.com