modularni stavby

Perfektním řešením jsou modulární ubytovny

Hledáte nějakou zajímavou možnost, jak byste mohli zajistit dočasné bydlení či nějaké jednodušší zázemí, které by se nestavělo roky? Zkuste kontejnery!

Perfektní řešení

Často dojde na situace, kdy potřebujete rychle vyřešit nějaký problém. Momentálně stavíte dům a rádi byste byli po práci co nejblíže, abyste mohli na stavbě pracovat, když dorazíte domů? Jak to ale vyřešit, když byt musíte prodat nebo opustit pronájem a v novém se ještě plnohodnotně nějakou dobu nedá bydlet? Pro takový případ jsou naprosto ideální modulární stavby, které Vám doslova vytrhnou trn z paty.

Naše společnost se zabývá jejich výrobou, a to nejen zmíněných modulárních systémů, ale také speciálních kontejnerů. Výroba kontejnerů u nás probíhá v té nejvyšší kvalitě, abyste byli vždy maximálně spokojeni. Na trhu jsme už více než 25 let a nyní se naše kontejnery využívají v prakticky celé Evropě, ať už jde o Německo, Belgii, Nizozemí nebo například Litvu. A co je jejich výhodou? Především jejich variabilita, protože se dají poskládat nejrůznějším způsobem a využít jak k účelu bydlení, pro vytvoření administrativních objektů, školek či škol, a staví se z nich i modulární ubytovny.

Značka CONTIMADE nabízí perfektní variabilitu, což poskytuje při projektech jistou volnost a prostor pro kreativitu. Mezi hlavní výhody patří především rychlost výstavby a samozřejmě také variabilita, kontejnery i jakékoli stavby z nich snadno a rychle přemístíte. Co se týká peněz, jedná se o poměrně finančně nenáročnou záležitost, například oproti výstavbě. Lidé často využijí tuto cestu k vyřešení zázemí na zahrádce, místo zděné či dřevěné chaty stačí šikovně poskládat kontejnery a je k dispozici naprosto plnohodnotné bydlení.

Jsme schopni produkovat tyto produkty ve velkém, protože jsme modernizovali výroby a také proběhla výstavba montážní haly, díky které pracujeme efektivněji, a naše technologie jsou lepší. Svěřte se do rukou odborníků, kteří Vám nabídnou skvělá řešení za bezkonkurenční ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *