Klimatizace bude v „cajku“ s KSK

Není žádným tajemstvím, že v současné době používá spousta domácností různé typy klimatizací. Praha není rozhodně výjimkou. Ovšem mnohem větší význam má vzduchotechnika Praha v souvislosti s různými podniky a společnostmi. Jen si představte, jak moc výkonné klimatizace musí být používány ve velkých obchodních domech či v dalších objektech, kde se pohybuje spousta lidí. Pojďme si představit společnost KSK, která se zabývá servisem klimatizací v Praze a nejen tam.

Prodej a servis

Co se týká prodeje vzduchotechniky v Praze, tak společnost KSK patří nepochybně nejen k nejzkušenějším, ale především k těm nejlepším. Například si budete moci pořídit různé typy potrubí a šachet pro rozsáhlejší a výkonné klimatizace, nebo tepelná čerpadla vysokého výkonu a výtečné spolehlivosti.

Pochopitelně si budete moci vybrat klimatizaci na míru. Někomu bude vyhovovat skutečně vysoce výkonný systém, jinému postačí pouze mobilní klima. Prodej klimatizací Praha je další ze služeb KSK, kterou nepochybně oceníte již proto, že vám bude podána pomocná ruka při hledání optima.

Montáž

KSK se věnuje nejen servisu, ale také montáži klimatizace v Praze a okolí. Na trhu působí se svými službami a produkty již od roku 1992, to tedy znamená, že se jedná o skutečné profesionály, co prošli vývojem. Dnes nabízí společnost dodávku, montáž klimatizace, servis a prodej, zkrátka vše, co pro vás bude nedocenitelnou službou. Ať už tedy provozujete velké objekty nebo pouze domácnost, v níž je třeba větrat, montáž vzduchotechniky Praha v rukou zkušených pro vás bude značit také úspory v budoucnu.

Tepelná čerpadla

Pokud se zmiňujeme o firmě KSK, nemůžeme opomenout ani tepelná čerpadla. Praha je městem, kde se rozvíjí různé systémy topení, ale právě použití tepelných čerpadel je velice rozšířené. Existují čerpadla pracující s různými médii, a různé typy a výrobce nabízí i KSK, tedy například:

  • Tepelná čerpadla vzduch-voda Toschiba
  • Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Toschiba
  • Tepelná čerpadla vzduch-vzduch Sinclair
  • Tepelná čerpadla vzduch-voda Sinlair

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.